مجله نساجیت

بهترین پارچه برای مبل چستر 1402+ تصاویر

بهترین پارچه برای مبل چستر 1401+ تصاویر

مبل چستر، نام خود را از لرد فیلیپ استانهوپ، چهارمین ارل چسترفیلد (1694-1773) گرفته است. لرد استانهوپ یک نجیب‌زاده بود که به خاطر سبک و آراستگی جنتلمنانه خود مشهور بود. افسانه‌ها می‌گویند که او اولین مبل چستر را طراحی کرد. چرم، اولین پارچه مبلی چستر بود.

ادامه مطلب »

بهترین مدل و رنگ مبل برای خانه‌های کوچک + تصاویر

چه در یک آپارتمان یا یک اتاق کوچک زندگی می‌کنید، فرقی نمی‌کند، انتخاب رنگ مبل برای خانه‌های کوچک می‌تواند بسیار دشوار باشد. نه تنها باید حواستان به سایز مبل‌ باشد، بلکه باید به انتخاب درست رنگ پارچه مبل برای خانه‌های کوچک نیز دقت کنید.

ادامه مطلب »
نکات خرید پارچه پرده

مهم ترین نکات در خرید پارچه پرده ای (راهنمای جامع)

هر طراح دکور منزل به شما خواهد گفت: پردهها یک اتاق را می‌سازند، اما فقط زمانی که به درستی انتخاب شوند. وقتی صحبت از پنجره‌ها به میان می‌آید ، موضوع رنگ و پارچه، طول و آسترپرده‌ها، نه تنها برای دکوراسیون داخلی ضروری هستند، بلکه حریم خصوصی و گرمای خانه شما را نیز فراهم می‌کنند. در راهنمای خرید پرده شما با نکات مهم قبل از خرید پرده و بهترین و مناسب‌ترین پارچه پرده آشنا خواهید شد.

ادامه مطلب »
راهنمای ست کردن فرش با مبل

راهنمای ست کردن فرش با مبل

مهم‌ترین چیزی که باید با رنگ فرش شما هماهنگ باشد رنگ مبلمان و طراحی داخلی منزل شماست. برای داشتن ترکیب رنگی جذاب در طراحی منزلتان، بهتر است نکاتی را که در مجله نساجیت ذکر می‌کنیم، رعایت کنید. هنگام خرید فرش، چندین فاکتور وجود دارد که باید در نظر بگیرید، از جمله اندازه، پالت رنگ، جنس از نکات مهم در هنگام خرید فرش است.

ادامه مطلب »
192-192logo
بذار تو خرید و سفارش
پارچه مبلی | پارچه پرده ای | پارچه کالا خواب
بهت کمک کنیم. شماره تماستو بذار تا ما باهات تماس بگیریم 📱