لیست قیمت پارچه مبلی

لیست قیمت پارچه مبلی در سال 1403

فهرست مطالب

دوام و مقاومت در برابر لکه و حفظ بافت لطیف پارچه در لیست قیمت پارچه مبلی اهمیت دارد. تعیین بودجه و هزینه برای مبل، کلید اصلی در تعیین قیمت و خرید پارچه مبلی است و نوع پارچه مبلی دلخواه شما را تعیین می‌کند.

اما توجه داشته باشید که با یک مبل ارزان تر، انتخاب شما ممکن است محدود شود، در حالی که اگر بودجه بیشتری داشته باشید و مبل شما سفارشی ساخته شود، معمولا صدها پارچه و رنگ برای انتخاب وجود دارد.

شما می‌توانید با اطمینان از کیفیت و طرح انتخابی، از بازار آنلاین پارچه مبلی نساجیت با بهترین قیمت پارچه مبلی خریداری کنید. در ادامه مقاله با ویژگی‌ها و لیست قیمت هر متر پارچه مبلی آشنا خواهید شد.

نوع پارچه مبلی قیمت
لیست قیمت پارچه مبلی شانلاز متری 300000 هزار تومان
لیست قیمت پارچه مبلی چرماز متری 200000 هزار تومان
لیست قیمت پارچه مبلی مسکواز متری 100000 هزار تا 300000 هزار تومان
لیست قیمت پارچه مبلی جاسمیناز متری 200000 هزار تومان
لیست قیمت پارچه مبلی پورشهاز متری 100000 هزار تومان
لیست قیمت پارچه مبلی ساتناز متری 200000 هزار تومان
لیست قیمت پارچه مبلی نانواز متری 120000 هزار تا 250000هزار
لیست قیمت پارچه مبلی مازراتی ترکاز متری 100000 هزار تا 250000هزار تومان
لیست قیمت پارچه مبلی مایااز متری 170000هزار تومان
لیست قیمت پارچه مبلی سیم بافتاز متری 300000هزار تومان
لیست قیمت پارچه مبلی یزداز متری 150000هزار تومان

لیست قیمت روز پارچه مبلی با کیفیت در ایران

قیمت پارچه fabric price با توجه به نوسانات اقتصادی بازار متغیر است‌. به علت اینکه روکش مبل، اصلی‌ترین قسمت آن است انتخابش اهمیت زیادی دارد. هر کدام از انواع پارچه ویژگی‌های خاص خود را دارد. در ادامه مقاله به توضیح کوتاهی درباره لیست قیمت پارچه مبلی و ویژگی های آن ها می‌پردازیم.

لیست قیمت روز پارچه مبلی با کیفیت در ایران

قیمت پارچه مبلی مازراتی ترک

پارچه مبل مازراتی یکی از بهترین پارچه بازار است و طرفداران زیادی دارد. پارچه مبل مازراتی دارای بافت‌های برجسته و ناصافی است و رنگ بندی بالایی دارد که می‌توانید آن را با دکوراسیون منزل خود ست کنید. یکی از خصوصیات پارچه مازراتی ترک باکیفیت این است که خواب کمی دارد و دانه‌های ریز و کوچکی را در سطح خود دارد که منظم و به هم پیوسته هستند و سطح ناصافی دارد.

لیست قیمت پارچه مبلی مازراتی با توجه به ایرانی و خارجی بودن تعیین می شود. پارچه مبلی ایرانی مازراتی از 85.000 تومان و پارچه مبلی ترک مازراتی 120.000تومان شروع می شود.

مازراتی ترک انواع مختلفی دارد که با طرح‌ها و نقش‌های متفاوتی موجود است و طیف رنگی متنوع دارد که برای دکوراسیون‌های مدرن بسیار مناسب است. شما باید با توجه به دکوراسیون منزل رنگ پارچه مبل را انتخاب نمایید و با رنگ پرده و فرش منزل خود ست نموده و اگر منزل شما کوچک باشد نباید از طرح‌ شلوغ استفاده کنید.

پارچه مبلی ترک طرفداران بسیاری در کشور دارد. پارچه مبلی ترک برای انواع مبلمان سلطنتی مناسب است. از ویژگی‌های آن می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • تنوع رنگ بندی فراوان و طرح نقوش ظریف دارد‌.
  • به دلیل طرح شلوغ لکه‌ها کمتر مشخص می‌شود.
  • استفاده ار آن برای مبلمان کلاسیک و شیک مناسب است.
لیست قیمت پارچه مبلی مازراتی

قیمت پارچه مبلی یزد

از مهمترین کارخانه‌های پارچه مبلی در شهر یزد قرار دارند که باکیفیت‌ترین پارچه مبلی‌ها را در کشور ارائه می‌دهند. تولید کننده پارچه مبلی یزد با رعایت استانداردها و استفاده از بهترین ماشین آلات، مشتریان بسیاری دارد. قیمت پارچه مبلی یزد با ویژگی‌هایی مثل مواد اولیه باکیفیت، استحکم و تنوع تقریبا مناسب است و از متری 150000هزار تومان شروع می شود.

قیمت پارچه مبلی نانو

نانو از پارچه‌های مبلی پرفروش است که خاصیت ضد لک، ضد آب، آنتی باکتریال و ضد حریق دارد. پارچه نانو ساخت کشور ترکیه بوده که در طرح ساده و گلدار موجود است. ویژگی‌های پارچه نانو را می‌توانید در زیر ببینید:

  • خاصیت آنتی باکتریال
  • نرم و راحت بودن
  • طرح ساده و مدرن
  • خاصیت ضد حریق
  • خاصیت ضد آب و ضد لکه
  • استقامت بالا

لیست قیمت پارچه مبلی نانو از متری 120000 هزار تا 250000هزار تومان متغیر است.

لیست قیمت پارچه مبلی نانو


قیمت پارچه مبلی ساتن

استفاده از پارچه ساتن برای پارچه مبلی بسیار متداول نیست، اما پارچه ساتن مزیت‌هایی دارد. مهم‌ترین مزیت آن تنوع بسیار بالا در طرح و رنگ آن است. چروک شدن و لک شدن سریع پارچه ساتن از معایب پارچه ساتن است‌.

نکته بدتر این است که این لکه‌ها به سختی پاک می‌شوند سخت پاک شدن لکه‌ها از روی پارچه‌های ساتن کار دردسر سازی است. قیمت پارچه مبلی ساتن تقریبازیاد است و با این خصوصیات توصیه می‌شود که آخرین گزینه خرید شما باشد.

قیمت پارچه مبلی چرم

شاید بهترین راه برای تصمیم گیری بین پارچه مبلی چرم یا پارچه‌ای این باشد که ابتدا یک سوال بپرسیم: در هر مبل به دنبال چه چیزی هستیم ؟ راحتی، سبک بودن، ماندگاری در جواب این سوال اهمیت دارد. چرم گرما را سریعتر جذب می‌کند و برای نشستن می‌تواند کمی چسبنده باشد.

هنگامی که هوا سرد است، می‌تواند به طرز ناراحت کننده ای نیز سرد باشد. چرم به دلیل ماهیت خود دوام بیشتری نسبت به پارچه دارد و به طور متوسط حداقل پنج سال دوام بیشتری خواهد داشت. پارچه مبلی چرم فقط با یک پاک کردن سریع، تمیز می‌شود.

مانند هر چیز دیگری، قیمتی که برای مبل خود می‌پردازید نشان دهنده کیفیت مواد استفاده شده است. در لیست قیمت پارچه مبلی، چرم جزو پارچه‌های گران است و از متری 200.000 تومان شروع می شود.

قیمت پارچه مبلی شانل یزد

پارچه شانل هنگامی که به عنوان پارچه مبل استفاده می‌شود، ویژگی‌های مطلوب بسیاری دارد. پارچه شانل ایرانی و خارجی وجود دارد که تفاوت آن‌ها از نظر تراکم و قیمت است. پارچه مبلی شانل یزد که در بازار پارچه مبل ارائه می‌شود از کیفیت بالایی برخوردار است و به همین دلیل لیست قیمت پارچه مبلی شانل یزد از 180 تا 280 هزار تومان متغییر است.

قیمت پارچه مبلی راحتی

نوع مبل و محل استفاده از آن تا حدی انتخاب پارچه مبل را تعیین می‌کند. پارچه مبل راحتی چون زیاد استفاده می شود باید پارچه بادوامی باشد مثل پارچه مبلی مخمل، مخلوط‌های میکروفیبر و پارچه‌های سخت مانند شانل. برای مبل راحتی هرچه تراکم بیشتر باشد بهتر است و پارچه مبل شما دوام بیشتری خواهد داشت.

پارچه مبلی راحتی تیره و طبیعی باید دور از نور مستقیم خورشید نگهداری شود، زیرا در مجاورت نور خورشید رنگ پریده می‌شود.

چیدمان کوسن روی مبل کلاسیک

زمانی که جنس پارچه مبل راحتی را انتخاب کردید، آن گاه می توانید لیست قیمت پارچه مبلی راحتی را از ابتدای همین مقاله ببینید.


قیمت پارچه مبلی مسکو

پارچه مبلی مسکو با تنوع رنگی بسیار در بازار وجود دارد. برای انتخاب بهترین پارچه مبلی مسکو باید به دکوراسیون منزل خود دقت کرده و رنگی را انتخاب کنید که با محیط منزل شما تناسب داشته باشد. لیست قیمت پارچه مبلی مسکو از متری 100.000 هزار تا 200.000 هزار تومان است.

لیست قیمت پارچه مبلی مسکو


قیمت پارچه مبلی پورشه

پارچه مبلی پورشه سطح صافی دارد و شباهت زیادی با جیر و مخمل دارد. پارچه مبلی پورشه خواب کمتری نسبت به مخمل دارد! این پارچه مبلی مقاومت بالایی دارد و ضد آب می‌باشد. لیست قیمت پارچه مبلی پورشه حدوداً متری 110.000هزار تومان است.

 لیست قیمت پارچه مبلی پورشه

عوامل موثر بر قیمت پارچه مبلی

عوامل موثر بر قیمت پارچه‌ مبلی تنها به یک فاکتور بستگی ندارد و عوامل زیادی در تفاوت قیمت تاثیر دارد. تا حد قابل توجهی، کیفیت، خواص و ظاهر منسوجات لوازم داخلی توسط انواع پارچه‌ها تعیین می‌شود.

پارچه‌های مبلی که تنوع رنگی کمتری دارند قیمت مناسب تری دارند. اگر مشکل مالی ندارید، می‌توانید از انواع طرح، رنگ و پارچه، گزینه مورد نظر را انتخاب کنید. همچنین پارچه ابریشم و پشم به عنوان الیاف طبیعی برای ساخت پارچه‌های مبلی استفاده می‌شود، اما استفاده از پارچه‌های طبیعی قیمت بالایی دارد.

بنابراین بیشتر از پارچه مبل الیاف مصنوعی استفاده می‌شود. هر پارچه‌ای را برای روکش مبلمان خود می‌کنید، از نظر مدت زمان ماندگاری، راحتی و شیک بودن آن دقت کنید. هنگام خرید پارچه مبلمان، همیشه محصولات با کیفیت بهتر را به جای جستجو برای به دست آوردن مقدار بیشتر انتخاب کنید.

به طور مثال اگر میز ناهارخوری شما آن صندلی‌های اضافی را برای مهمانان نداشته باشد، اشکالی ندارد، اما به دنبال یک پارچه با کیفیت پایین‌تر یا ارزان‌تر نباشید.

قیمت پارچه مبلی

جمع بندی

مبل، قسمت اصلی مبلمان یک اتاق است. این بدان معناست که مهم است که ظاهری مناسب برای فضای خود داشته باشد. اما فقط ظاهر پارچه اثاثه یا لوازم داخلی نیست که باید در نظر بگیرید، بلکه باید احساس عالی از انتخاب خود داشته باشید.

ممکن است دوست داشته باشید روی یک مبل نرم و راحت بچرخید، یا به پارچه ای بادوام نیاز دارید که به اندازه کافی مستحکم باشد تا در برابر کودکان خردسال یا حیوانات خانگی مقاومت کند. به همین دلیل است که انتخاب بین انواع پارچه مبل میتواند مشکل باشد.

در این مقاله با لیست قیمت پارچه مبلی در نساجیت آشنا شدید. شما می‌توانید با کمترین هزینه بهترین انتخاب را از فروشگاه نساجیت داشته باشید.

سوالات متداول

مهم‌ترین عامل در انتخاب پارچه مبلی چیست؟

مهم‌ترین عامل، میزان بودجه‌ای است که برای خرید مبل در نظر گرفتیم، ماندگاری و راحتی در رتبه بعدی قرار دارد.

کدام نوع پارچه مبلی خیلی راحت تمیز می‌شود؟

پارچه مبلی چرم

مهم‌ترین ویژگی پارچه مبلی نانو چیست؟

مهم‌ترین ویژگی پارچه مبلی نانو ضد تعریق بودن آن است.

مجله نساجیت

اشتراک گذاری در :

جدیدترین محصولات
پارچه مبلی شانل سه گل آلما فیروزه ای 0501
2,620,000 ریال/ 1 متر
پارچه مبلی شانل سه گل آلما کرم 0101
2,620,000 ریال/ 1 متر
پارچه مبلی ساتنی سه گل ویانا طلایی شکلاتی 1512
1,650,000 ریال/ 1 متر
5 4 رای ها
امتیاز بدهید
اشتراک در
اطلاع از
8 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مینا

سلام. لیست قیمت پارچه ها به روز هستن؟

nasajit
پاسخ به  مینا

سلام. با توجه به اینکه قیمت ها گاهی روزانه تغییر میکنن، برای اطمینان از قیمت دقیق پارچه ها با پشتیبانی نساجیت تماس بگیرید

شافعی

قیمت پارچه های مبلیتون بسیار مناسبه. امیدوارم کیفیتش هم خوب باشه

nasajit
پاسخ به  شافعی

🙏🙏🙏نساجیت برای همه پارچه هاش تضمین قیمت و کیفیت داره

سبحانی

از نظر جنس پارچه مبلی شانل بهتر است یا مسکو؟

دهقانی

پارچه جاسمین ساخت کجاست؟

192-192logo
بذار تو خرید و سفارش
پارچه مبلی | پارچه پرده ای | پارچه کالا خواب
بهت کمک کنیم. شماره تماستو بذار تا ما باهات تماس بگیریم 📱