نمایندگی فروش پارچه مبلی یزد در تهران

درسال های گذشته ایران در زمینه نساجی و تولید پارچه مبلی پیشرفت بسیار چشمگیری کرده و کارخانه های بزرگی در شهرهای اصفهان، تهران، مشهد و یزد در حال فعالیت هستند. شهر یزد یکی از قطب های نساجی در ایران است و از این رو تعداد زیادی کارخانه پارچه مبلی در آن وجود دارد که به صورت مدام به تولید مشغول هستند. فروش پارچه مبلی یزد در انواع مختلف در تهران صورت می گیرد که به دلیل داشتن کیفیت بالای جنس و داشتن کالیته رنگی متنوع از طرفداران بسیاری برخوردار است.

پارچه مبلی بافته شده در یزد در میان پارچه فروشان و مبل سازان طرفداران زیادی دارد و نمایندگی های پارچه مبلی یزد بسیار زیاد هستند. در بافت این پارچه از الیاف باکیفیت استفاده شده و تولیدکنندگان با ماشین آلات و دستگاه های بافندگی پیشرفته و به روز دنیا و دانش بومی سازی شده توانسته اند به خروجی مطلوب و با کیفیت بالا و قیمت پارچه مبلی مناسب برسند.

نساجیت، نمایندگی پارچه مبلی یزد در تهران

نساجیت از جمله نمایندگی های فروش پارچه مبلی یزد در تهران است. هم چنین نساجیت تولید کننده و نماینده فروش پارچه مبلی یزد در تهران نیز هست و از نظر کیفیت در سطح بسیار بالا قرار دارد. نساجیت برای تمام پارچه های مبلی خود تضمین قیمت و کیفیت دارد و برخلاف تصور خریداران حتی بهتر و با کیفیت تر از بسیاری از برندهای پارچه ترک و چینی است.

با توجه به کیفیت خوب محصولات تولیدی بازرگانی آنلاین پارچه نساجیت و همچنین تقاضای بالای بازار از این محصولات، شرکت تصمیم گرفته است که به فروشندگان پارچه مبلی و افراد علاقه مند به صنعت نساجی، این امکان را بدهد که در شهر خود نماینده و عامل فروش نساجیت باشند. 

با اخذ نمایندگی پارچه مبلی یزد در تهران، علاوه بر فروش پارچه مبلی با کیفیت به مشتریان خود، باعث رونق در کسب و کار و فروشتان نیز خواهید شد. فرم پایین صفحه را تکمیل کنید تا همکاران ما پس از بررسی های لازم با شما تماس بگیرند.

آدرس نمایندگی پارچه مبلی یزد در تهران

آدرس نمایشگاه نساجیت:

تهران، شهرک صنعتی چهاردانگه، خیابان زارع، کوچه یاوری، پلاک 394، نساجیت

آدرس کارخانه نساجیت:

یزد، شهرک صنعتی شاهدیه، کوچه ابتکار

شبکه های اجتماعی نمایندگی پارچه مبلی یزد تهران:

فرم درخواست نمایندگی نساجیت

192-192logo
بذار تو خرید و سفارش
پارچه مبلی | پارچه پرده ای | پارچه کالا خواب
بهت کمک کنیم. شماره تماستو بذار تا ما باهات تماس بگیریم 📱