دانلود اپلیکیشن نساجیت

اپلیکیشن نساجیت را نصب کنید تا از صد ها محصولات موجود در سایت بازدید و خرید خود را با بهترین قیمت و کیفیت به صورت آنلاین انجام دهید.  

همه ما در تمام طول روز زمان زیادی در دنیای مجازی می گذرانیم! نساجیت به عنوان یک برند پیشرو برای تسهیل در صنعت پارچه های دکوراتیو اقدامات زیادی را انجام داده است که یکی از آن ها ایجاد و راه اندازی اپلیکیشن نساجیت می باشد. از طریق این اپلیکشن می توانید بیش از هزاران محصول پارچه مبلی، پارچه پرده، پارچه استوک و روتختی نساجیت را به همراه موجودی روز مشاهده کنید. همچنین این اپلیکیشن قابلیت شخصی سازی با توجه به اینکه خریدار عمده یا مصرف کننده خانگی هستید را دارد.اگر همکاری، رویه کوبی، نمایشگاه داری، جهت دریافت لیست قیمت همکاری و بازبینی موجودی و درخواست کالیته اپلیکیشن نساجیت را نصب کنید و در کمترین زمان و بهترین قیمت و کیفیت خرید پارچه مبلی خود را انجام دهید. 

مشاهده تمام رنگ بندی ها

مشاهده کالیته موجودی و قیمت

مشاهده نمونه کارهای اجرایی

امکانات اپلیکیشن نساجیت

اپلیکیشن نساجیت

تعیین زمان ارسال

مشاهده محصولات فروش ویژه

تعیین نوع تسویه حساب

یک عمر هم نشینی با نساجیت 

نساجیت بازار آنلاین پارچه های دکوراتیو، تولید کننده پارچه مبلی، پارچه پرده، پارچه استوک، انواع روتختی و پارچه های کوسن، پارچه پاف، انواع پارچه مبل های مخمل، گونی بافت، شانل، مخمل، سیم بافت و … می باشد. شما می توانید با گوشی موبایل خود در کمترین زمان و هزینه محصول مورد نظر خودتون را از سایت نساجیت خریداری نماییید تا در کمترین زمان محصول خریداری شده شما به دستتان برسد. 

ماموریت نساجیت ارائه راه حل های مناسب برای خرید گروهی و بدون واسطه از تولید کنندگان محصولات نساجی است. ما نساجیت تولیدکنندگان را قادر می سازیم که راه بازار، فروش و بهبود خدمات خود را تغییر دهند. نساجیت زیرساخت های تکنولوژی، تبلیغات، بازاریابی و لجستیک را برای کمک به کسب و کارها فراهم می کند تا از قدرت تکنولوژی جدید برای تعامل با خرده فروشان و نمایندگان خود برخوردار شوند.

راهنمای نصب اپلیکیشن نساجیت

1

در صفحه اصلی، روی لینک اپلیکیشن کلیک کنید.

2

در صفحه جدید، روی دکمه share کلیک کنید، سپس گزینه add را انتخاب کنید.

3

در مرحله بعد، وارد بخش "حساب من" شوید.

4

در این مرحله، برای ثبت نام شماره موبایل خود را وارد نمایید. سپس کد تاییدی که برای شماره همراه پیامک می شود را در کادر درخواست کد وارد نمایید. ثبت نام تکمیل است .

5

در نهایت، بعد از ثبت نام، وارد تب حساب من شوید، سپس گزینه اطلاعات حساب کاربری را انتخاب کنید و پروفایل خود را تکمیل کنید. کار تمام است . می توانید از امکانات اپ لذت ببرید.

192-192logo
بذار تو خرید و سفارش
پارچه مبلی | پارچه پرده ای | پارچه کالا خواب
بهت کمک کنیم. شماره تماستو بذار تا ما باهات تماس بگیریم 📱