مبل طوسی با چه رنگی ست میشه+ بررسی 30 مدل از جدیدترین ترکیب رنگ با طوسی

مبل طوسی با چه رنگی ست میشه+ بررسی 30 مدل از جدیدترین ترکیب رنگ با طوسی

فهرست مطالب

انتخاب رنگ مناسب برای چیدمان دکوراسیون یکی از اصلی‌ترین قدم‌ها برای ساختن فضای دلنشین و آرامش‌بخش است. رنگ طوسی یکی از محبوب‌‌ترین رنگ‌ها محسوب می‌شود که در در طراحی سبک‌های مختلف دکوراسیون کاربرد دارد. در طی چند سال اخیر مبلمان طوسی همواره در لیست محبوب‌ترین مبلمان قرار داشته و متناسب سلیقه‌های مختلف مورد استفاده قرار گرفته است.

برای چیدمان دکوراسیون با تم طوسی، باید مشخص شود که چه رنگ‌هایی هم‌خوانی بیشتری با پارچه مبل طوسی دارند. در این مطلب از مجله پارچه نساجیت، بررسی می‌کنیم که مبل طوسی با چه رنگی ست میشه.

گالری پارچه مبلی نساجیت

مبل طوسی، انتخابی همیشگی و خاص!

طوسی یک رنگ خنثی و سرد است که از ترکیب رنگ‌های سفید، مشکی و گاهی آبی با نسبت‌های مختلف به دست می‌آید. رنگ طوسی طیف گسترده‌ای دارد که انتخاب طیف رنگی مدنظر به شرایط محیط و سلیقه افراد وابسته است. از محبوب‌ترین رنگ‌های طیف طوسی می‌توان به خاکستری، نقره‌ای، دودی، نوک‌مدادی، طوسی سربی و طوسی طبیعی اشاره کرد.

استفاده بیش از حد رنگ طوسی در دکوراسیون منزل می‌تواند باعث ایجاد حس خفگی و بسته بودن فضا شود. خوشبختانه این رنگ سازگاری خوبی با سایر رنگ‌ها دارد و به راحتی می‌توان از رنگ‌های مختلفی در کنار آن استفاده کرد. در ادامه به این سوال پاسخ می‌دهیم که مبل طوسی با چه رنگی ست میشه.

ترکیب رنگ مبل راحتی طوسی
ترکیب رنگ مبل راحتی طوسی

مبل طوسی با چه رنگی ست میشه؟

به مبل طوسی چه رنگی میاد؟ به راحتی می‌توان مبلمان طوسی را با رنگ‌های مختلفی ست کرد و احساسات گوناگونی را در قالب دکوراسیون خانه نمایش گذاشت. جهت این که مشخص شود طوسی با چه رنگی ست میشه، باید انواع رنگ‌های سرد و گرم را در کنار این رنگ قرار داد. در ادامه بررسی می‌کنیم ترکیب مبل طوسی با چه رنگی ست میشه و کدام یک برای خانه شما مناسب‌تر است.

مبل طوسی

مبل با رنگ طوسی و سبز

مبل طوسی با چه رنگی ست میشود و فضا را به طبیعت نزدیک می‌کند؟ ترکیب رنگ سبز و طوسی باعث ایجاد حس نزدیکی به طبیعت و در نتیجه نشاط درونی در افراد می‌شود. با استفاده از مبل دو رنگ طوسی و سبز در طیف‌های مختلف می‌توان چیدمان فضای منزل را به شکل مینیمال و مدرن، طراحی کرد. استفاده از گیاهان سبز در این دکوراسیون یک نکته مهم محسوب می‌شود. به طور کلی می‌توان طیف‌های مختلف رنگ سبز مثل سبز پسته‌ای، سبز یشمی یا سبز کله‌غازی را در کنار انواع طوسی قرار داد.

مبل با رنگ طوسی و کرم

اگر تا به‌حال از خود پرسیده‌اید که مبل طوسی پررنگ با چه رنگی ست میشه، حتما باید رنگی گرم و روشن مثل کرم را در نظر داشته باشید. مبل دو رنگ طوسی و کرم مناسب دکوراسیون‌هایی است که جنبه مینیمال در آن‌ها اهمیت زیادی دارد. ترکیب طوسی تیره و کرم تضاد خوبی را به وجود آورده خاصیت گرم و سرد این رنگ‌ها یکدیگر را خنثی می‌کنند. انتخاب رنگ کرم باعث دلبازتر شدن محیط و مدرن‌تر شدن آن می‌شود.

ترکیب زرد و طوسی

رنگ مبل طوسی تیره با چه رنگی ست میشه؟ می‌توان از ترکیب طوسی پررنگ با زرد، یک فضای شاد و پرانرژی را پدید آورد. امکان ترکیب کردن تنالیته‌های مختلف زرد مثل لیمویی یا قناری با طوسی تیره وجود دارد. این رنگ‌ها معمولا مناسب فضاهایی با سبک اسپرت هستند.

مبل دو رنگ طوسی صورتی

ترکیب رنگ طوسی و صورتی از نمونه ترکیب‌های محبوب است که با هر سبک دکوراسیونی هم‌خوانی دارد. برای مثال اگر می‌خواهید بدانید مبل چستر طوسی با چه رنگی ست میشه، می‌توانید از یک شال مبل یا چند کوسن صورتی استفاده کنید. مبل دو رنگ طوسی صورتی، تعادل را در منزل به وجود می‌آورد و به همین دلیل آرامش بی‌نظیری در فضای خانه پخش خواهد شد. در پاسخ به سوال مبل طوسی صورتی با چه فرشی ست میشه، باید گفت که استفاده از فرش‌هایی با طرح صورتی، سفید و کرم برای دکوراسیون طوسی صورتی مناسب خواهد بود.

مبل بنفش و طوسی

کنار هم قرار دادن رنگ‌های بنفش و طوسی شجاعت زیادی می‌طلبد؛ زیرا هر دو این رنگ‌ها دارای انرژی فوق‌العاده‌ای هستند. اگر به دکوراسیون‌هایی با سبک ماکسیمال و شلوغ علاقه دارید، می‌توانید از ترکیب طیف‌های مختلف بنفش و طوسی استفاده کنید.

مبل دو رنگ طوسی زرشکی

ترکیب رنگ‌های طوسی و زرشکی، در دکوراسیون‌های سبک نئوکلاسیک طرفداران زیادی دارد. این ترکیب در کنار شور و هیجانی که در انسان به وجود می‌آورد، دارای وقار بوده و متناسب خانه‌هایی با متراژ زیاد است. می‌توان طیف‌های مختلفی از رنگ طوسی را در مبل دو رنگ طوسی زرشکی به کار برد. البته می‌توان برای پرهیز از انتقال انرژی زیاد به دکوراسیون، تنها از اکسسوری‌های مختلف به رنگ زرشکی استفاده کرد.

اینکه بدانیم مبل طوسی زرشکی با چه فرشی ست میشه باعث جلوگیری از خفه شدن فضا می‌شود. انتخاب فرش‌های ساده با رنگ روشن مثل کرم، سفید یا شیری، بهترین انتخاب برای ترکیب شدن با مبلمان طوسی زرشکی است.

مبل طوسی و آبی

اگر می‌خواهید بدانید رنگ مبل طوسی با چه رنگی ست میشه و فضای آرامی را به وجود می‌آورد، ترکیب رنگ طوسی و آبی را پیشنهاد می‌کنیم. ایجاد فضایی آرام در محیط منزل با استفاده از رنگ‌ها، خستگی ذهن را از بین می‌برد. می‌توان از تونالیته‌های مختلف رنگ آبی مثل آبی فیروزه‌ای، آبی آسمانی و آبی درباری در کنار رنگ طوسی استفاده کرد.

انتخاب مبلمان طوسی و سفید

مبل طوسی تیره با چه رنگی ست میشه؟ شاید بتوان بهترین رنگ برای ست شدن با طوسی تیره را، رنگ سفید دانست! تضادی که بین رنگ طوسی و سفید به وجود می‌آید، باعث می‌شود چشم هر بیننده‌ای به دکوراسیون منزل خیره بماند. استفاده از رنگ سفید باعث روشن‌تر شدن خانه می‌شود و فضا را بزرگ‌تر از واقعیت نشان می‌دهد. ترکیب سفید، نقره‌ای و طوسی دکوراسیون را بسیار مجلل و خاص می‌کند.

چیدمان دکوراسیون با مبلمان طوسی

برای چیدمان مبل طوسی باید به انتخاب سایر آیتم‌های دکوراسیون نیز توجه کرد. استفاده از فرش، پرده، اکسسوری و حتی کف‌پوش مناسب، تاثیر شگرفی در زیبایی دکوراسیون منزل دارد. در ادامه بررسی می‌کنیم که مبل طوسی با چه رنگی ست میشه.

مبل طوسی با چه فرشی ست میشه ؟

فرش عضوی جدانشدنی از دکوراسیون داخلی خانه‌های ایرانی است. در چیدمان دکوراسیون منزل با مبل طوسی می‌توان از طیف‌های مختلف رنگ طوسی، سفید یا کرم استفاده کرد.

انتخاب طرح و مدل فرش به طرح پارچه مبلی و متراژ پذیرایی بستگی دارد. پیشنهاد می‌شود در صورت استفاده از مبلمان با پارچه طرح‌دار، فرش با طرحی ساده انتخاب شود. همچنین بهتر است برای خانه‌های کوچک، فرش‌هایی با ترکیب رنگ روشن را خریداری کنید.

بیشتر بخوانید: راهنمای ست کردن فرش با مبل

رنگ پرده مناسب برای مبلمان طوسی

در جواب به سوال مبل طوسی با چه پرده ای ست میشه؟ می توان گفت، حضور پنجره در پذیرایی، باعث می‌شود انتخاب پرده مناسب به یک دغدغه بزرگ تبدیل شود. برای انتخاب پرده مناسب با دکوراسیون طوسی باید بدانیم انواع مبلمان طوسی با چه رنگی ست میشه.

جهت انتخاب پرده مناسب برای چیدمان منزل با مبل طوسی باید از رنگ‌های روشن مثل سفید، نقره‌ای یا کرم استفاده شود. استفاده از رنگ روشن باعث می‌شود فضای خانه تاریک و خفه نشود.

بیشتر بخوانید: اهمیت ست کردن پرده و مبل در دکوراسیون داخلی+ 8 ایده

استفاده اکسسوری‌های سازگار با مبلمان طوسی

برای این که بدانیم مبل رنگ طوسی با چه رنگی ست میشه باید از اهمیت اکسسوری در چیدمان منزل آگاه باشیم. استفاده از اکسسوری‌های مختلف، نقش بزرگی در زیبایی چیدمان منزل دارد و مهری بر هویت هر خانه محسوب می‌شوند. جهت زیباتر ساختن دکوراسیون‌های کلاسیک با مبل طوسی می‌توان از انواع قاب‌ها، کوسن‌ها، شال مبل و آباژورها با تم نقره‌ای و طلایی استفاده کرد.

در دکوراسیون‌های مدرن نیز می‌توان بسته به پالت رنگی فضا از اکسسوری‌هایی به رنگ صورتی، سبز، زرد، زرشکی یا کرم کمک گرفت.

استفاده اکسسوری‌های سازگار با مبلمان طوسی

بیشتر بخوانید: انتخاب بهترین رنگ پارچه کوسن برای مبل طوسی+ تصاویر

نکات مهم در مورد چیدمان مبل طوسی

در این مطلب بررسی کردیم که مبل طوسی با چه رنگی ست میشه؛ اما باید به نکاتی در مورد چیدمان مبل طوسی نیز بپردازیم. به طور کلی نباید اهمیت نورپردازی در چیدمان دکوراسیون با مبل طوسی دست کم گرفته شود. نورپردازی مناسب باعث می‌شود مبلمان به بهترین شکل ممکن دیده شوند. بنابراین اگر منزل از نور کافی بهره‌مند نیست، می‌توان با استفاده از لامپ‌ها، آباژورها و نورهای ال ای دی فضا را روشن‌تر ساخت.

اگر در جستجوی این که مبل نوک مدادی با چه رنگی ست میشود، به ترکیب‌های رنگ متفاوتی علاقه پیدا کردید، می‌توانید به کمک کوسن‌های مختلف فضا را طراحی کنید. با استفاده از پارچه‌های کوسنی متفاوت می‌توان طراحی منزل را متناسب با فصول مختلف تنظیم کرد.

اگر قصد خرید انواع رنگ پارچه مبلی را دارید، می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن و به شکل رایگان، از تیم مشاوره نساجیت مشور بگیرید. بازار آنلاین پارچه نساجیت با سال‌ها تجربه در حوزه تولید پارچه مبلی، مرغوب‌ترین کالاها را با مناسب‌ترین قیمت به مشتریان عزیز عرضه می‌کند. خرید انواع پارچه مبلی طرح‌دار و ساده با متریال گوناگون، از طریق سایت نساجیت امکان‌پذیر است.

کلام آخر

طوسی یک رنگ محبوب در سبک‌های متنوع دکوراسیون داخلی منازل به شمار می‌رود که در آیتم‌های مختلف خانه از آن استفاده می‌شود. با توجه به فروش چشمگیر مبلمان طوسی رنگ در سال‌های اخیر، باید بدانیم که در چیدمان دکوراسیون، مبل طوسی با چه رنگی ست میشه.

در این مطلب از سایت نساجیت به رابطه میان رنگ‌های مختلف با رنگ طوسی پرداختیم و ایده‌های مختلفی را برای چیدمان دکوراسیون با مبل طوسی بررسی کردیم. شما می‌‌توانید انواع پارچه‌های مبلی طرح‌دار و ساده طوسی رنگ یا رنگ‌های مکمل آن را در نساجیت انتخاب کنید و برای خرید آن از مشاوران ما راهنمایی بخواهید.

اشتراک گذاری در :

جدیدترین محصولات
پارچه مبلی شانل سه گل آلما فیروزه ای 0501
2,620,000 ریال/ 1 متر
پارچه مبلی شانل سه گل آلما کرم 0101
2,620,000 ریال/ 1 متر
پارچه مبلی ساتنی سه گل ویانا طلایی شکلاتی 1512
1,650,000 ریال/ 1 متر
5 2 رای ها
امتیاز بدهید
اشتراک در
اطلاع از
4 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مروارید

معمولا چه رنگی برای کوسن مبل طوسی استفاده میشه؟

پاسخ به  مروارید

دوست عزیز به شما پیشنهاد می کنیم مقاله انتخاب بهترین رنگ پارچه کوسن برای مبل طوسی

ثریا قاسمی زاده

به نظرم توی ست کردن مبل طوسی باید در نگاه اول به دکوراسیون و رنگ منزل توجه کرد. و بعد از اون مبلمان رو انتخاب کنیم

دوست عزیز ممنون از به اشتراک گذاری نظرتون در مجله پارچه آنلاین نساجیت

192-192logo
بذار تو خرید و سفارش
پارچه مبلی | پارچه پرده ای | پارچه کالا خواب
بهت کمک کنیم. شماره تماستو بذار تا ما باهات تماس بگیریم 📱